SUKCESY

Dorota Kowalczyk 

Dorota jest uczennicą klasy 7a. Jej pasją jest piłka ręczna. Reprezentuje klub UKS Roxa Lublin.
Z nowym rokiem szkolnym 2017/2018 rozpoczęła treningi i wzięła udział w I Ogólnopolski Turnieju Piłki Ręcznej zorganizowanym przez Niwę Puławy. Uczennica wraz ze swoją drużyną zajęła 3. miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Aleksander Woronko

8-10 maja 2015r. w Nowej Rudzie Aleksander Woronko wziął udział w XXII Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF. Serdecznie gratulujemy zdobycia brązowego medalu w konkurencji układów formalnych.
Aleksander Woronko

Aleksander Woronko uczeń klasy 2 gimnazjum. Jest zawodnikiem taekwon-do i posiadaczem czerwonego pasa. 29 marca 2015 r. Aleksander wziął udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych w Taekwon-do i zajął I miejsce w konkurencji układów uczniowskich 
w kategorii stopni uczniowskich.
Matylda Lenard

Swoje życie poświęca pasji. Mowa tu o jeździectwie konnym. Zobaczcie sami….

Zobaczcie jak Matylda Lenard trenuje. Kliknijcie tutaj -  FILMKatarzyna Jachim
Kasia od ponad roku trenuje tenisa ziemnego. Swoje treningi rozpoczęła w Lubelskiej Akademii Tenisa Polsart "koziołek". Obecnie uczęszcza na indywidualne treningi. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Katarzynie Jachim za zdobycie II miejsca 
w VII Międzynarodowych Halowych Mistrzostwach Lublina w tenisie ziemnym w kategorii kobiet do lat 18 gra pojedyncza.Katarzyna Pawlak
   Przygoda z tenisem stołowym rozpoczęła się gdy miała 5 lat. Na początku oglądała grę swojej starszej siostry, ale sama też chciała spróbować swoich sił w tym sporcie. Od szóstego roku życia zaczęła regularnie trenować. Obecnie ma 13 lat i na swoim koncie ma już wiele sukcesów m.in. są to: medale mistrzostw województwa lubelskiego, występy na ogólnopolskich turniejach, 1 miejsce w rozgrywkach MSZS Lublin, 2 miejsce w woj. lubelskim w rozgrywkach MSZS, 10 miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii "Żaczek" i Wicemistrzostwo Polski rocznika 2001 zdobyte w 2011 roku. Kasia gra w tenisa już wiele lat i uważa, że to jest fantastyczna dyscyplina. 

Patrycja Paździerska
Jest wieloletnią tancerką o dużych osiągnięciach. Ma 14 lat, a przetańczyła już połowę swojego życia. Głównie specjalizuje się w tańcu nowoczesnym: hip-hop, new age, atakże w tańcu współczesnym jazz. Jej największe osiągnięcie to wicemistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej. Jest medalistką Pucharów Polski, Grand Prix Polski w kategoriach: solo, mini formacja 
i formacja. Tańczy w szkole tańca Dance Mania, której zawdzięcza te sukcesy.Ludwika Cieśla w świecie jazzu, new style i hip-hopu

.........5 lat temu po raz pierwszy zapisałam się na lekcje tańca. Od tamtej pory trenuję w studiu tańca UDS . Ćwiczę tam m.in. jazz, new style, ale przede wszystkim hip-hop. Każdy sezon taneczny, wraz z moja grupą , rozpoczynam mistrzostwami Polski, aby następnie walczyć o podium na mistrzostwach Europy i świata. "
W sezonie 2010 pojechałam z grupą na mistrzostwa Polski ( 1 miejsce ) .W sezonie 2011 byłam z grupa na mistrzostwa Polski i Świata ( odpowiednio : 1 miejsce i 3 miejsce )   W sezonie 2012 pojechałam na mistrzostwa Polski ( 4 miejsce [ zmiana grupy ! ] )  

 Ludwika Cieśla

Bieg kwitnącej wiśni - III miejsca Michaliny i Janka

         Jak co roku okolicami Zalewu Zemborzyckiego zawładnęli biegacze. Już po raz XXXIII odbył się "Bieg kwitnącej wiśni", który na stałe wpisał się w akcję "Polska Biega". Na starcie stanęło prawie 300 osób. Organizatorami imprezy byli Lubelski Klub Karate Kyokushin, Ognisko TKKF Omega i Urząd Miejski. Oczywiście najmocniejsi pobiegli wokół Zalewu na dystansie 12 km. Rzeczywiście najmłodsi startowali w kilku kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy ukończenia biegu, słodycze, a najlepsi medale. W zawodach udział wzięli uczniowie naszej szkoły Michalina Adamska z klasy 3a i Jan Danczowski z klasy 1a. Oboje zajęli bardzo wysokie 3 miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OYAMA KARATE W LEKKIM KONTAKCIE

   13.05.2012r. w Tychach odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Seniorów i XV Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate oraz pilotażowy- I Ogólnopolski Turniej Oyama Karate w konkurencji Lekki Kontakt. W dwudniowych zawodach wystartowało 290 zawodników z 39 ośrodków Oyama Karate, 2 z Kyokushin-Tezuka Group i 1 Kyokushin-Matsushima. W turnieju w kategorii juniorów młodszych (12-14 lat) udział wziął uczeń naszej szkoły Andrzej Kasianiuk z klasy 1c zajmując ex aequo wysokie 3 miejsce! Dziewczęta i chłopcy walczyli w hogo, w pełnych kaskach z kratką, z wyłączeniem kopnięć na udo. Pojedynki trwały 1,5 minuty. Finałowe dogrywki wynosiły 1 minutę. Zespół sędziowski musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, gdyż walki najmłodszych były bardzo szybkie i obfitowały w częste kopnięcia w kask. Liczni rodzice na trybunach gorąco dopingowali swoje pociechy. Klasyfikacja końcowa w kategorii do 45 kg:

1 Małysiak Michał Andrychów
2 Kubik Hubert Olkusz
3
Kasianiuk Andrzej Lublin  / Podgruszecki Marcel Jelenia Góra          

 

 

 

Nikola Zielińska - czyli hip hop i jazz :-)


Tańcem zainteresowałam się w wieku 5 lat. Zaczynałam od tańca towarzyskiego, przechodziłam również przez dico dance, ale jednak najbardziej spodobały mi się style: hip hop i jazz. To w nich czuję się najlepiej. Od roku 2008 swoją pasję rozwijam w Studiu Tańca UDS (Underground Dance Studio). Razem z tą szkołą tańca i dzięki instruktorom (p.Barbara Kuchta i p.Adrian Trepiak) wiele osiągnęłam. Jestem wielokrotną mistrzynią i wicemistrzynią Polski oraz wielokrotną reprezentantką Polski na Mistrzostwach Świata i Europy. Sukcesy przede wszystkim zawdzięczam mamie, która zawsze wspiera mnie w tym co robię :)
 
Nikola Zielińska